Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier, Pjatalarese , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 21/09/2023 19:40 Post ID: 169122


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier, Pjatalarese, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni Artifical, Tirane - Harta
Lexime 770

📣 Lake View kerkon te punesoje:


🤵‍♂️ Kamarier

🍽 Pjatalarese
✅Kriteret e punes:

🔴 Kandidatet me  eksperience pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:


💵 Pagesa e kenaqshme+ siguracione✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Liqeni Artifical, Tirane

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


Ju mirepresim❕