Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Punonjes Marketingu , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 01/10/2023 20:19 Post ID: 168431


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Marketing Manager
Punonjes Marketingu, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko,Tirane - Harta
Lexime 2339

👉 Hey te duhet pune! 

ALO PRONTO SRL PO KERKON PUNONJES MARKETINGU 


✅ Kriteret:

▪️Disponibilitet dhe përkushtim në punë,

▪️Besim në vetvete dhe deshirë për tu rritur në karrierë si dhe financiarisht,


✅ Ofrohet:

💸 Paga e kenaqshme

📌 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

🕖 Orari i punës: 

Paradite ose Mbasdite 


📍Adresa: Don Bosko , Tirane

📲 Cfare prisni Aplikoni tani!

📩 Email: [email protected]