Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Krepier/e , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 24/09/2023 10:35 Post ID: 168146


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
FastFood-ier
Krepier/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri dhe Bllok - Harta
Lexime 306

Kreperi Milano ofron mundesi punesimi per Krepier/e
âś…Kriteret e punes:


đź”´kanditatet me ose pa eksperience te meparshme pune

đź”´Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉🏻Ofrohet:

đź’µ Pagesa e kenaqshme

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites
đź“ŤAdresa:Rruga Myslym Shyri dhe Bllok

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresimâť•