Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Edukatore, Sanitare , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 01/10/2023 19:57 Post ID: 167598


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Mesues
Edukatore, Sanitare, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirane - Harta
Lexime 3668

 Ofrohet vende pune per:

- Edukatore

- Sanitare


📌  KRITERET:

✅ Me ose pa  eksperience pune 

🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet

⏩OFROJME:

💰Page te kenaqshme 

😊Kushte te mira pune dhe ambient mikprites


📍ADRESA : Pazari i Ri, Tirane

📳📞Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!