Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Picier, Ndihmes Kuzhunier/e , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 23/09/2023 22:18 Post ID: 166854


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Picier/Picajol
Picier, Ndihmes Kuzhunier/e , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Liqeni, prane shkolles Willson - Harta
Lexime 589

Bar Restorant "Bujtina Jone" ofron mundesi punesimi 

🍕Picier

🧑‍🍳  Ndihmes kuzhinier/e Me eksperience mbi 5 vite pune


 Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

🔸te jene korrekte dhe disponibel

🔸te kene etike pune dhe te pergjegjshem 🔴Ofrohet

💵Pagesa e kenaqshme + siguracione 

🏖1 dite pushimi ne jave*

✅ Kushte te mira pune 


📍Adresa: Liqeni, prane shkolles Willson

📲📞 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose WhatsApp

😊 Ju mirepresim!