Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Sekretare , Pa Eksperience, Pagesa 60,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 16/08/2023 11:29 Post ID: 163713


Pagesa

60,000 Leke

Pozicioni
Sekretar/e
Sekretare, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko ,Shqiperia - Harta
Lexime 936

Kerkohet te punesohet sekretare
Eksperienca dhe gjuhet e huaja perbejne avantazh
Puna e organizuar me turne dhe nje dite pushim ne jave.
Paga duke filluar nga 60,000 lek
Per aplikime lutemi te dergoni cv:
[email protected]

Afati i fundit i aplikimit: 05/05/2024 11:53