Oferta Pune ne Tirane, Profesioni ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT , Fillestar/Pak eksperience, Pagesa 600 Euro. Tirane

Oferta Pune 06/12/2023 13:10 Post ID: 159260


Pagesa

600 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha 18-28 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 7432

MOS HUMBISNI ME TEPER KOHE!
VENDE TE LIRA NE GJUHET:
➡️ ITALISHT
➡️ GREQISHT
➡️ GJERMANISHT
➡️ FRENGJISHT
➡️ SPANJISHT

Eksperienca nuk eshte kusht I domosdoshem, mjafton te zoteroni nje nga gjuhet e mesiperme ☺
⏰Mundesi punesimi Full-Time (8 ore) ose Part-Time (6 ore) 

✅ Cfare do te gjeni tek ne?

💶 Page baze dhe bonuse nga me te lartat ne treg
🤩 Fundjavat dhe festat zyrtare pushim
😀 Staf suportues
✔️ Ambient komod dhe modern
🛫 Udhetime turistike

📌 Per te regjistruar orarin e intervistes tuaj mjafton te na shkruani ne WhatsApp, te na telefononi ne numrin e shenuar ne njoftim ose te dergoni CV-ne tuaj ne e-mailin tone  [email protected]
😊 Ju mirepresim !