Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Asistente , , Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 17/07/2020 01:24 Post ID: 14254


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Asistente, Eksperienca Pune:
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2440

Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si asistente ose sekretare.

Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor.

Te jete e afte per pune.

Te kete njohurite baze ne perdorimin e kompjuterit dhe te rrjeteve sociale.

Te kete nje paraqitje te rregullt dhe te jete e sjellshme dhe korrekte.

Te kete vendbanim ne Tirane.

Orari i punes eshte nga e Hena ne te Shtune.

Ofrojme nje ambient edukues per cdo moshe, argetues per femije me nje staf te pergatitur.


Ju lutem dergoni cv tek: [email protected]

instagram: #udhetimnedije
Afati i fundit i aplikimit: 20/07/2020 13:18