Oferta Pune ne Tirane, Profesioni operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane , Me eksperience, Pagesa 550 Euro. Tirane

Oferta Pune 12/10/2023 16:47 Post ID: 117781


Pagesa

550 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosko - Harta
Lexime 3950

📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?


 Behu pjese e nje skuadre energjike!
👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:

-GJERMANISHT
-FRENGJISHT
-SPANJISHT
-ITALISHT

👉🏻 Cfare ofrohet?

💸 Page baze + Bonuse shume te larta (ditore/javore/mujore).
. Orar pune Full Time dhe Part-Time (Frengjisht, Gjermanisht)
💰Trajnim te paguar.
🏖️Udhetime te ndryshme turistike.
👩🏻‍💻 Ambient pune shume komod.


🛎️APLIKO TANI ne WhatsApp ose ne adresen e EMAIL

☎️📥 [email protected]