Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Punonjes per prodhim kepucesh , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 21/03/2023 13:59 Post ID: 110733


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Punonjes per prodhim kepucesh, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Te Megatek - Harta
Lexime 83

Ndermarrje fasoni tek 'Megatek' kerkon:

-Punonjes per prodhim kepucesh


✅Kriteret e punes:

🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme

Garantohen Transporti dhe Ushqimi nga kompania

📍Adresa: Te Megatek

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕