Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Kamarier/e -Banakier/e -Kamarier(turn i 3) , Me eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 22/03/2023 16:45 Post ID: 110388


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kamarier/e
Kamarier/e -Banakier/e -Kamarier(turn i 3), Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku - Harta
Lexime 106

Basic Bar kerkon te punesoje

-Kamarier/e

-Banakier/e

-Kamarier(turn i 3)


Kriteret e punes:

🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍Adresa:Fresk 

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕