Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Sanitare dhe Hostes , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 23/03/2023 02:17 Post ID: 110354


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Sanitare dhe Hostes, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 80

⏩ Chloe Bar Lounge kerkon te punesoje :

⚡ Sanitare 

✅ Hostes 


🌟 Kriteret e punes:

😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

✨ Kushte shume te mira pune

📍 Adresa: Zogu i Zi 
📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp! 
Ju mirepresim❕