Oferta Pune ne Tirane, Profesioni banakiere , Me eksperience, Pagesa 50,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 23/03/2023 02:17 Post ID: 108989


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni
Banakier/e
banakiere, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Ali Pashe Gucia - Harta
Lexime 130

Bar Gloria ofron mundesi punesimi

👩Banakiere.
👉🏻 Kriteret e punes per kandidatet;

💼Kandidatet me eksperience pune
☘️Te jene te sjellshem me klientet dhe stafin
🌟.Te jete e shkathet dhe me etike profesionale!

💸 Paga 50,000. leke

🎯 Adresa:Rruga Ali Pashe Gucia, afer Gjimnazit Partizani