Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Konsulent/e Imobiliar/e , Pa Eksperience, Pagesa Me Marreveshje. Tirane

Oferta Pune 05/12/2023 11:21 Post ID: 108968


Pagesa

Me Marreveshje

Pozicioni
Agjent Imobilar
Konsulent/e Imobiliar/e, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 2210

[b][/b]Tirane, ofroj vend pune Konsulent/e Imobiliar/e[b][/b]
FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare.
Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg.
Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin: Konsulent/e Imobiliar/e

[b][/b]Cfare do te gjeni ne Future Home?[b][/b]
Aktivitete dhe Trajnimet te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit), per te sjell ne treg agjent profesionist dhe te pregatitur.
Idete e reja, kreativiteti yt , aftesite e tua te komunikimit, dhe me e rendesishmja deshira jote per punen do te jene gjithmone te vlersuara nga Kompania
Promovim bazuar mbi produktivitetin, punen e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe
profesionalizmin e treguar.
Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti.

[b][/b]Cfare kerkohet:[b][/b]
Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.
Te kete pervoja te meparshme ne shitje.
Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
Te dije nje gjuhe te huaj.
Energjik/e dhe ambicioz/e.
Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
Te dije te perdor programet baze kompjuterike.

Shenim: Kandidatet duhet te jene mbi moshen 23 vjec.
[b][/b]Dergoni CV me foto ne:[b][/b]
🌐
📩 [email protected]