Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Banakier/e dhe Kamarier/e , Me eksperience, Pagesa 50,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 21/03/2023 14:54 Post ID: 108340


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni
Banakier/e
Banakier/e dhe Kamarier/e, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 171

Biss Lounge ofron mundesi punesimi si:


👩👦-Banakiere

👦👩-Kamarier/e  turni i dyte


⏩ Kriteret e punes per kandidatet :

💼 Kanditatet me eksperience pune

🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

⚡Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunueseOfrohet:

💸Pagesa Banakiere 50.000 leke te reja 

▶️Sigurime te rregullta cdo muaj 


✨1 dite pushimi ne jave

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Rruga Ismail Qemali

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕