Oferta Pune ne Tirane, Profesioni ASISTENT MENAXHER , Me eksperience, Pagesa 70,000 Leke. Tirane

Oferta Pune 19/03/2023 18:17 Post ID: 102011


Pagesa 70,000 Leke
Pozicioni
Agjent Call Center
ASISTENT MENAXHER , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 850

📌 KERKOHET TE PUNESOHET ASISTENT MENAXHER NE GJUHEN ITALIANE


🔹 Kriteret:

-Aftesi komunikimi ne gjuhen Italiane (niveli i gjuhes B1, B2, C1),
-Disponibilitet dhe perkushtim ne pune,
-Besim ne vetvete dhe deshire per tu rritur ne karriere si dhe financiarisht.

🔹 Cfare ofrojme ne:

• Ambient komod,
• Staf te pergatitur dhe bashkepunues,
• Mundesi per te punuar me shume,
• Trajnime profesionale,
• Bonus ditor, javor, mujor si dhe ne rastet kur performanca mbahet vazhdimisht e larte perfitoni rritje page.

🔹 Orari i punes: Paradite & mbasdite

💸 Pagesa 70.000  + bonuse ditore , javore dhe mujore.


🎯Adresa:Don Bosko prane Viva Market , Tirane.

☎️📥Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose dergoni Cv ne adresen e email
[email protected]