Kompania Qafshtama kerkon te punesohet Inxhinier Elektrik Tirane

Oferta Pune 04/12/2022 20:14 Post ID: 92711


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Inxhinier elektrik
inxhinier elektrik, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 485

 ⏩ Kompania Qafshtama kerkon te punesohet Inxhinier Elektrik

✅Detyrat:

- Te merret me mirembajtjen dhe mbarevajtjen e linjes se prodhimit .


▶ Kushtet e punes :

-Pagesa e larte

-Puna 3 dite ne jave


📌Kerkesat per aplikantet:

-Preferohen kandidate me eksperience pune te meparshme dhe njohuri elektrike të makinave industriale .


-Te jete diplomuar në degën "Inxhinieri Elektrike ose Elektronike "


-Kushtet te mira pune dhe page e larte.


📩 Te interesuarit te dergojne CV ne adresen : email [email protected]