Ofrohen vende pune per Operatore ne gjuhet Anglisht, Spanjisht, Frengjisht dhe Recepsioniste Tirane

Oferta Pune 17/12/2022 17:15 Post ID: 92604


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Operator/e telefonik, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 755

📣 Ofrohen vende pune si:

-Operator/e (Call Center gjuha Angleze)

-Operator/e (Call Center Spanjisht)

-Operator/e (Call Center Frengjisht )

-Recepsioniste


Kriteret e punes:

⌛ DISPONIBILITET VETEM FULL TIME

- Me ose pa eksperience te meparshme pune

- Njohuri shume te mire te gjuhes Angleze, Spanjolle dhe Frenge

- Te jene ambicioze, te perkushtuar dhe energjike


✅Ofrojme:


💰Pagese te kenaqshme + bonuse ditore, javore dhe mujore

✨Kushte shume te mira te punes.

🍀Ambient mikprites dhe bashkepunues.

📞☎ Per cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit: