Partner al kerkon te punesoje Magazinier Tirane

Oferta Pune 03/12/2022 16:04 Post ID: 92543


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Magazinier
Magazinier, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Kompleksi Kika 2, Tirana, Albania - Harta
Lexime 166

 ✅Detyrat:

 ✔Mbikqyr aktivitetet e përditshme të magazinës.

📝 Asiston dhe mban nivelet e duhura te inventarit dhe kontrollon humbjen e produktit.

 ♦  Kontrollon me rigorozitet te gjitha furnizimet me lende te pare kryesisht per sasi, por edhecilesi se bashku me menaxherin e cilesise.

▶ Monitoron hapesirat dhe ndjek nivelet e stokut.

⏩ Vecon haperisa ne magazine per produktet e reja.

👨🏻‍💼  Koordinon aktivitet ndermjet prodhimit, magazines dhe blerjeve.


Kerkesat:


📑 Diplome Universitare ne Ekonomi ose fusha te ngjashme.

🔹  Eksperience ne, magazine/inventare.

😊 Aftesi per te punuar i pavarur dhe te marre vendime nen stres.

📌 Njohuri ne MS Office, excel i avancuar.

👉 Perben perparesi njohuria e sistemit financiar MICROSOFT NAVISION NAV.


📍Adresa:Kompleksi Kika 2 ,Tirane.

📲Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin tone te telefonit , EasyApply ose te dergojne CV-ne ne [email protected]