Pasticeri Luara kerkon te punesoje staf Tirane

Oferta Pune 29/12/2022 17:39 Post ID: 92542


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Shitese, Pasticier, Ndihmespasticier, Bukepjekes, Ndihmesbukepjekes, Guzhinier, Ndihmesguzhinier dhe Shofer, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Pazari i Ri, Tirana, Albania - Harta
Lexime 546

⏩ Pasticeri Luara kerkon te punesoje:

🏬 Shitese

👨‍🍳 Pasticier

👩‍🍳 Ndihmespasticier

🍞 Bukepjekes

🥐 Ndihmesbukepjekes

👨‍🍳 Guzhinier

👩‍🍳 Ndihmesguzhiniere

🚗 Shofer

Kriteret e punes:

-Me ose pa eksperience te meparshme pune

-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

-Te jene te shkathet dhe pozitive


Ofrohen:

⚡️Kushte shume te mira pune

💵Pagesa e kenaqshme


📍Adresa: Rruga Myslym Shyri, Pazari i Ri, Rruga Llagami

📞Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: