PIZZA & PASTA OGI kerkon te punesoje Kamarier restoranti ,Kuzhinier dhe Sallatiere Tirane

Oferta Pune 02/12/2022 11:59 Post ID: 92513


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kamarier, Kuzhinier dhe Sallatiere, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania - Harta
Lexime 127

🍕PIZZA & PASTA OGI kerkon te punesoje:

-Kamarier restoranti

-Kuzhinier

-Sallatiere

✅Kriteret e punes:


-Me eksperience te meparshme pune

-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

-Te jene te shkathet dhe pozitive

Ofrohen:

⚡️Kushte shume te mira pune

💵Pagesa e kenaqshme

📍Adresa: Rruga Zihni Sako

📞Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp: