Trinty ofron mundesi punesimi si Banakier/e Tirane

Oferta Pune 09/12/2022 13:03 Post ID: 92464


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Banakier/e
Banakier/e, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 147

📣 Trinty ofron mundesi punesimi si:

🍸 Banakier/e


⏩ Kriteret e punes per kandidatet :

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

⚡Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunueseOfrohet:

💰Pagesa te kenaqshme

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Tek Kristal Center

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕