Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe nje Team Leader per Telecom Tirane

Oferta Pune 29/12/2022 17:39 Post ID: 92442


Pagesa 70,000 Leke
Pozicioni
Operator/e telefonik dhe Team Leader, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Stacioni i Trenit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 352

📣 Kerkohen Agjente Telefonike ne gjuhen Italiane dhe nje Team Leader per Telecom

✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

 👨‍💼👩‍💼 Mosha mbi 20 vjec

🔝📚 Njohes te mire te gjuhes Italiane

🥇 Eksperienca e meparshme perben avantazh

 Me aftesi te mira komunikuese 

🕛 Disponibilitet full time 10.00-19.00

✅Ofrojme:

💰Pagese Per Team Leader 70 000 leke 

💰 Pagesa per Operatoret 300 leke ora

⚡ Perqindjet me te larta ne treg 

📍 Adresa: Stacioni i Trenit, Tirane

📲📞 Kanditatet e interesuar mund  te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit:

Ju mirepresim❕