Kerkohet te punesohen Team Leader dhe Agjente Tirane

Oferta Pune 04/12/2022 22:21 Post ID: 92360


Pagesa 600 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
Team Leader dhe Agjente, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune sipas porosise paguar me ore
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 434

⏩Kerkohet te punesohet :

-Team Leader ne gjuhen Spanjisht

-Agjente ne gjuhet:

         1. Spanjisht

         2. Greqisht

         3. Italisht

         4. Anglisht

         5. Frengjisht

✅ Kerkohet: 

💼Eksperienca e meparshme perben avantazh

📌 Me aftesi komunikuese te mira

⏳ Mundesi punesimi Full time dhe Part time 4,6, dhe 8 ore

✅ Ofrohet:

💰 Paga baze 600 euro + bonese ditore, javore dhe mujore

📑 Kontrate e rregullt pune dhe siguracione

💠 Fundjava pushim, festat zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara


📍 Adresa: Bllok, Tirane, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whats app: