Kerkohet te punesohet Retention , Team Leader dhe Agjente Tirane

Oferta Pune 04/12/2022 13:22 Post ID: 92357


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
Retention , Team Leader dhe Agjente , Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 282

📣Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ ? Kjo eshte mundesia juaj !

Kerkojme te punesojme Retention 

Kerkojme Team Leader Spanish

Agjente ne gjuhet:

-Frengjisht

-Spanjisht

-Italisht

-Anglisht

-Gjermanisht

- Greqisht

Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

▪ Eksperienca e meparshme perben avantazh

 Me aftesi te mira komunikuese 

🕛Disponibilitet full time 10.00-19.00

Ofrojme:

💰Pagesa per Agjentet 600€ + bonuse ditore, javore dhe mujore

💰Pagesa per Team Leader dhe Retention 1000€ + perqindje

🍀 Fundjava pushim , festat zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara 

📝Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit 


📍Adresa: Bllok 

📞Kanditatet e interesuar mund  te na kontaktojn ne numrin tone te telefonit: