Nje nga kompanite me te suksesshme kerkon punetore servis celularesh me experience pune Tirane

Oferta Pune 09/12/2022 13:03 Post ID: 92345


Pagesa 80,000 Leke
Pozicioni
Punetore Servisi, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 389

Nje nga kompanite me te suksesshme kerkon punetore servis celularesh me experience pune ne qytetet :

📍 Tirane – 2 punetore servisi 

📍 Durres – 1 punetore servisi

📍 Fier- 1 Punetore servisi

⏩ Kriteret e punes per kandidatet :

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

🍀Te jene te sjellshem me klientet

⚡Te kene aftesi te mira profesionale

✅ Ofrohet:

💰 Paga eshte mbi 80,000 Leke dhe mundesi rritje ne varesi te performances 


📍Adresa: Tirane, Durres, Fier, Albania

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕