Cercasi Bariste per lavorare in Italia Tirane

Oferta Pune 31/12/2022 17:42 Post ID: 92320


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni
Bariste, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa In Italia - Harta
Lexime 733

 AZIENDA IN ALBANIA 

Cercasi Bariste per la città di Sirmione Lago di Garda Italia 

💰 Pagamento 1000 euro

🏠 Alloggio compreso con vitto e alloggio compreso

🔝📚 Conoscenza base lingua Italiana 

📲📞 Per maggiori informazioni, contattaci al nostro numero di telefono su WhatsApp! 


⏩ KERKOJME BARISTE PER TE PUNUAR NE ITALI 

💰 Pagesa 1000 euro

🏠 Akomodimi i përfshirë me ushqim dhe akomodim

🔝📚 Njohuri bazë të gjuhës italiane 

📲📞 Për më shumë informacion, na kontaktoni në numrin tonë të telefonit në WhatsApp! Mirë se vini!