Pastaria kerkon te punesoje Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese dhe Motorrist Tirane

Oferta Pune 29/11/2022 22:32 Post ID: 92270


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kamarier/e, Ndihmes/e Kamarier/e, Pjatalarese dhe Motorrist, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Urani Pano, Tirana, Albania - Harta
Lexime 247

šŸ”ŗPastaria kerkon te punesoje:

-Kamarier/e

-Ndihmes/e Kamarier/e

-Motorrist

-Pjatalarese


ā©Kriteret:

-Te jene etike gjate orarit te punes

-Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

-Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne skuaderĀ 

-Te jene fleksibel ndaj turneve dhe orareve

-Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune

ā–¶Ofrohet:Ā 

-Page e mireĀ 

-Kushte shumeĀ  te mira pune

šŸ“Adresa :Ā Rruga Urani Pano, QenderĀ 

šŸ“²Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

ā—¼Ju mirepresimā•