🍸 Koa Shisha Lounge kerkon te punesoje Banakier/e dhe Kamarier/e Tirane

Oferta Pune 01/12/2022 11:37 Post ID: 92263


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Banakier/e
Banakier/e dhe Kamarier/e, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 151

🍸 Koa Shisha Lounge kerkon  te punesoje :

-Banakier/e

-Kamarier/e

Kriteret e punes:

- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

- Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

-Me ose pa eksperience pune


✅Ofrohet:

💰 Pagesa shume e kenaqshme

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📍 Adresa: Rruga Don Bosko, Kompleksi Vizion Plus , Tirana, Albania


📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕