Kerkohen te punesohen Retention & Agjente ne gjuhet Spanjisht,Italisht,Anglisht,Gjermanisht,Greqisht Tirane

Oferta Pune 01/12/2022 11:15 Post ID: 92191


Pagesa 1,000 Euro
Pozicioni
Call Center Agent
Retention dhe Agjente, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Blloku, Tirana, Albania - Harta
Lexime 328

⏩ Deshironi te ardhura mujore te larta deri ne 5000 euro? 
Kjo eshte mundesia juaj.

📢 Kerkojme te punesojme Retention/ Agjente 

✅ Spanjisht

✅Italisht

✅Anglisht 

✅ Gjermanisht 

✅ Greqisht


🗣️ Kerkohet:

🧰 Eksperience e meparshme pune perben avantazh

⏲ Disponibilitet per te punuar full time 10:00-19:00 Ofrohet:

💰 Page baze  + bonuse 

➡️ Pagesa 600€ +bonuse ditore, javore, mujore per agjentet 

➡️ Pagesa 1000€ + perqindje mbi load per retention.

➡️ Fundjava pushim, festa zyrtare pushim dhe pushime vjetore te paguara.

➡️ Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.


📍 Adresa: Bllok

📞📲 Te gjithe te interesuarit te na kontaktojne ne Whats'up