Rozafa Sea Food kerkon te punesoje Pjatalarese Tirane

Oferta Pune 28/11/2022 17:25 Post ID: 92130


Pagesa 38,000 Leke
Pozicioni
Pjatalarese
Pjatalarese, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Luigj Gurakuqi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 215

💠Rozafa Sea Food kerkon te punesoje:

-Pjatalarese

✅ Kriteret per kandidatet:

-Me ose pa eksperience te meparshme pune

-Te jene te rregullta dhe me etike profesionale

-Te jene te sjelleshme dhe te komunikueshme

-Te kene perkushtim gjate orarit te punes


✅Ofrohet:

💰 Pagesa 38.000 leke

⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira pune

📍Adresa: Rruga Luigj Gurakuqi, Pazari i Ri, Tirane

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕