✈️Mega Travel kerkon te punesoje Punonjese ne agjensi udhetimesh Tirane

Oferta Pune 27/11/2022 22:08 Post ID: 92120


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Sherbim klienti
Punonjese ne agjensi udhetimesh, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Harta
Lexime 551

✈️Mega Travel kerkon te punesoje: 

-Punonjese ne agjensi udhetimesh

Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

-Te kete eksperience te meparshme pune

- Te kete njohuri te gjuheve te huaja

- Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

- Te jete etike dhe  e komunikushme

Ofrohet:

💰Pagesa shume e kenaqshme

🍀Kushte shume te mira pune

📍Adresa: Rruga e Kavajes, perballe Poliklinikes nr 9 , Tirane

📞Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit: