ALB TRANSLATIONS Kerkon perkthyes te gjuhes ANGLEZE Tirane

Oferta Pune 27/11/2022 19:11 Post ID: 91968


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Perkthyes
Perkthyes , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i Thate, Tirana, Albania - Harta
Lexime 571

KËRKOHEN përkthyes të gjuhës ANGLEZE për pozicion të brendshëm.


Inkurajohen të aplikojnë personat që kanë:

 ▪ nivel C të gjuhës angleze

 ▪ eksperiencë në përkthimin e mediave televizive

 ▪ aftësi të shkruajnë me 10 gishta

 ▪ qëndrim pozitiv

 ▪ kënaqësi kur puna bëhet mirë

 ▪ dëshirë për tu rritur profesionalisht

 

💰Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune . 


📍Adresa Tirane  


📞📩 Të interesuarit ftohen të kontaktojnë duke derguar CV nëpërmjet emailit: [email protected] ose numrit te telefonit .