Kreston Albania kerkon te punesoje Kontabilist/e Tirane

Oferta Pune 26/11/2022 09:35 Post ID: 91964


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kontabilist
Kontabilist/e, Eksperienca Pune: Ekspert/Profesionist
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Master
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 185

⏩ Kreston Albania kerkon te punesoje:

πŸ§‘β€πŸ’Ό Kontabilist/e


βœ… Kriteret e punesimit:

πŸŽ“ Te jete i diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise, preferohet profilizim ne Kontabilitet

πŸ‘· Te kete eksperience te pakten 3 vite ne pozicione pune te ngjashme

πŸ’» Te jete njohes dhe perdorues shume i mire i programeve financiare (preferohet Financa 5)

πŸ—£οΈ Te jete njohes shume i mire i gjuhes angleze dhe asaj italiane

😊 Te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe pune ne grup

πŸ›‘ Eksperienca e meparshme perben kriter ne perzgjedhje


βœ…Β  Ofrohet:

πŸ’° Pagesa te kenaqshme

πŸ™‹β€β™€οΈ Ambjent komod pune si dhe mundesi rritje


πŸ“ Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha prane Qendres Tregtare Ring

πŸ“²πŸ“© Te interesuarit te dergojne CV ne adresen e e-mail: [email protected]!