HrMasteral Albania Kerkon te punesoje: Menaxher/e Dyqani - Vegla pune Tirane

Oferta Pune 27/11/2022 23:24 Post ID: 91959


Pagesa 65,000 Leke
Pozicioni
Menaxher produktesh
Menaxher , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 294

HrMasteral Albania Kerkon të punësojë: Menaxher/e Dyqani - Vegla pune

✅ Detyrat e përgjegjësitë:
▪ Të menaxhojë shitjet e veglave të punës
▪ Të dijë programet bazë të kompjuterit: Word dhe Excel
▪ Të dijë të mbajë inventarin e hyrje-daljeve

Kualifikimet:
🤝 Të jetë i/e komunikueshëm
🎓 Të ketë mbaruar shkollën e mesme

Kompania ofron:
👌 Kushte të mira pune 
💰 Paga 65.000ALL Neto 
💹 Bonus vjetor 
🕘Orari 8:00am - 17pm, E Diela pushim 

📍Adresa : Tirane 

📩Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre ne adresën e e-mail :  [email protected]