Ideal Home Real Estate kerkon te punesoje Asistente Tirane

Oferta Pune 26/11/2022 14:34 Post ID: 91950


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Asistent
Asistente, Eksperienca Pune: Pa Eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 351

 ✅Ideal Home Real Estate kerkon te punesoje:

👩🏻‍💼Asistente dhe agjente imobilare

Kerkohet:

🗣 Të jetë e komunikueshme dhe e sjellshme

😊 Të ketë vullnet dhe entuziazëm për të punuar

📌 Me/ Pa eksperiencë

✅ Arsimim Bazë

⌛ Orari Full Time

Ofrohet:

💰 Pagë e kërnaqëshme

💸 Bonuse me %

🍀 Ambjent komod me të gjitha kushtet e nevojshme

📍   Adresa:Tirane

📲  Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne email: [email protected]