Klinika Ledismile ofron mundesi punesimi per Mjeke Stomatologe Tirane

Oferta Pune 24/11/2022 15:47 Post ID: 91903


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Stomatolog stamatologe, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 60

  🦷👄 Klinika Ledismile ofron mundesi punesimi per Mjeke Stomatologe

  ✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: 

▪ Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe minimalisht 5 vite eksperience ne     endodonti , terapi ose ortopedi.

▪ Te jene korrekte dhe etike gjate punes.

▪ Aftesi te mira komunikuese

▪ Aftesi te mira te punes ne grup

✅ Ofrohet: 

🍀Kushte shume te mira pune 

😊 staf mikprites

📞 Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose dergoni CV ne Whatsapp.

Ju Mirepresim❕