Klinika Ledismile ofron mundesi punesimi per Mjeke Stomatologe Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 15:26 Post ID: 91901


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Stomatolog stamatologe, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 66

 đź¦·Klinika Ledismile ofron mundesi punesimi per Mjeke Stomatologe

âś…  Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: 

▪ minimalisht me 5 vite eksperiencë në endodonti, terapi & ortopedi

â–Ş te jene korrekte dhe etike gjate orarit te punes 

â–Ş aftesi te mira komunikuese 


đź“ž TĂ« interesuarat tĂ« dĂ«rgojnĂ« CV-nĂ« nĂ« whatsapp ose te kontaktojne ne numrin tone te telefonit 

JU MIREPRESIM âť•