Furre Buke Thaci kerkon te punesoje Shitese dhe Specialist Brumi (furrexhi) 0684319510 Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 12:32 Post ID: 91893


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Shitese dhe Specialist Brumi, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Kombinat, Tirana, Albania - Harta
Lexime 101

πŸ₯ Furre Buke Thaci kerkon te punesoje: 

πŸ‘©β€πŸ’Ό Shitese 

🍞 Specialist Brumi (furrexhi)


⏩ Kriteret e kandidateve:

πŸ™‹β€β™‚οΈ Te jene te rregullta dhe etike ne pune

😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet

πŸ“Œ Te kene perkushtim gjate orarit te punes

βœ…Me ose pa eksperience te meparshme pune


⏩ Ofrohet:

πŸ’°πŸ’Έ Pagesa te kenaqshme + siguracione

βœ…  Kushte shume te mira pune 


πŸ“Adresa:
 Kombinat dhe Xhamllik

πŸ“²πŸ“ž Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit! 
Ju mirepresim!