ALO PRONTO S.R.L eshte duke rekrutuar Konsulent Marketingu ne gjuhen Angleze dhe Gjermane Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 19:41 Post ID: 91892


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Call Center Agent Konsulent marketingu, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Don Bosco, Tirane, Albania - Harta
Lexime 102

 📢ALO PRONTO S.R.L është duke rekrutuar Konsulent Marketingu ne gjuhen Angleze dhe Gjermane 

🗣  Fushata për shërbime emergjente si: Idraulico, Elettricista, Fabbro.


✅ KRITERET:

📚  Njohuri të mira të gjuhës Angleze dhe Gjermane  (niveli i gjuhës B2, C1,C2)

😊 Besim në vetvete dhe deshirë për tu rritur profesionalisht & financiarisht,

📊  Disponibilitet për të punuar. 

🤝 OFROJME :

✍ Trajnime Profesionale,

⌛ Ambient komod,

👩‍🏫  Staf të përgatitur dhe bashkëpunues.

📍 Adresa: Don Bosko, pranë Viva Market , Tiranë

📞 Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ❕

📨 ose dergoni CV tuaj ne email : [email protected]

SPECIFIKONI POZICIONIN E PUNES DHE GJUHEN PER TE CILEN PO APLIKONI