Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part time Tirane

Oferta Pune 27/11/2022 15:47 Post ID: 91877


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Call Center Agent
Operator/e telefonik, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Me Turne
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 596

⏩ Kerkohen Operatore Telefonik Full/Part time :)

📌 Nese doni te permiresoni ambientin ku punoni , motivoheni dhe per me teper te vleresoheni per punen tuaj, kompania jone eshte ne kerkim te agjenteve per gjuhet e meposhtme , Spanjishtja perben prioritet !

1-Anglisht (vetem full time )

2-Spanjisht

3-Greqisht

4-Gjermanisht 

Kerkohen :

1-Deri ne 6 muaj eksperience

2-Full time bejne prioritet

3-Aftesi per te punuar ne grup 

4-Punonjes ambicioz 

✅ Cfare Ofrohet :

1-Orari Fleksibel

2-Pagesa konkuruese 

3-Kontrate pune e rregullt dhe sigurime shoqerore

4-Trajnime individuale dhe ne grup

5-Rritje ne detyre ne baze te performances 

📲📞 Na kontaktoni ne WhatsApp ne numrin tone te telefonit ose dergoni CV tuaj ne adresen tone te

📩 email: [email protected]

What are you waiting for ?