CONAD kerkon te punesoje Kasiere, Sistemues, Kasap dhe Punonjes ne repartin e produkteve te fresketa Tirane

Oferta Pune 26/11/2022 11:13 Post ID: 91830


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kasiere, Sistemues, Kasap dhe Punonjës, Eksperienca Pune: Fillestar/Pak eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 235

📢CONAD rrjeti me i madh i Supermarketeve, ne Shqiperi kerkon te punesoje: 

📠 Kasiere

✨ Sistemues

🔪 Kasap

🍎 Punonjes ne repartin e produkteve te fresketa


Kriteret baze qe duhet te plotesojne kandidatet per keto pozicione jane:

Mosha nga 20 deri ne 50 vjec

💥 Te jene dinamike

👨‍👩‍👧‍👦 Te kene aftesi per te punuar ne grup

🔝 Perben avantazh:

💼 Eksperienca ne profile te ngjashme

📚 Njohja e gjuhes italiane

📑 CV-ja duhet te plotesohet me te gjitha te dhenat anagrafike dhe te dergohet:

📩 ne adresen e e-mail-it [email protected]

➡ te dorezohet ne nje prej supermarketeve Conad ne Tirane.

📲📞 ne numrin e telefonit !

Ju mirepresim!