Derma Pure Aesthetic Fier kerkon te punesoje Estetiste\Infermiere Fier

Oferta Pune 25/11/2022 15:20 Post ID: 91806


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Estetiste Estetiste/Infermiere, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Fier - Qender
Adresa Skenderbeu, Fier, Albania - Harta
Lexime 74

Derma Pure Aesthetic Fier kerkon të punësoje:

 👩🏻‍💼 Estetiste/Infermiere

Kerkohet:

 ✔  Të ketë perfunduar arsimin e lartë

📌 Eksperienca e punës është e detyrueshme

 ♦   Te jete korrekte dhe etike gjate punes

 🗣 Te kete aftesi te mira komunikuese

Ofrohet:

🔸  Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

 ✔  Page e kenaqshme 

 📍  Adresa: Rruga Skenderbeu, Fier, Albania

📞📩 Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresen e email: [email protected] !

😊Ju mirepresim!