Beauty.eden kerkon te punesoje Parukiere Estetiste Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 16:32 Post ID: 91757


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Estetiste parukiere estetiste, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 103

💄 Beauty.eden kerkon te punesoje Parukiere Estetiste 

⏩ Kriteret e punes:

⚡ Kandidatet me eksperience pune 

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

📌Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


⏩Ofrohet:

💰 Pagesa 50 me 50

✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Astir, mbrapa market Jata

📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
    Ju mirepresim❕