📣Biss Lounge ofron mundesi punesimi si: Kamarier/e, Banakier/e dhe Banakier Zevendesues Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 07:35 Post ID: 91745


Pagesa 50,000 Leke
Pozicioni Kamarier/e, Banakier/e dhe Banakier Zevendesues, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania - Harta
Lexime 85

📣 Biss Lounge ofron mundesi punesimi si:

-Kamarier/e

-Banakier/e

-Banakier Zevendesues per dite pushimi⏩ Kriteret e punes per kandidatet :

💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune

🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

⚡Te jene te shkathet dhe me etike profesionale

😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunueseOfrohet:

💰Pagesa Kamarier/e 30.000 leke te reja + sigurime

💸Pagesa Banakier/e 45.000-50.000 leke te reja ne baze te eksperinces+ sigurime

✨1 dite pushimi ne jave

💰Pagesa per Banakier Zevendesues me marreveshje + sigurime, (Enjte/Premte/Shtune/Diele)

🍀 Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa: Rruga Ismail Qemali

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕