Bar kafe Peter Pan kerkon te punesoje Kujdestare femijesh per kendin e lojrave Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 15:30 Post ID: 91702


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni
Kujdesi ndaj femijeve (dado)
Kujdestare femijesh, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 190

⏩ Bar kafe Peter Pan kerkon te punesoje: 

🙋‍♀️ Kujdestare femijesh per kendin e lojrave

✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:

- te kene eksperience te meparshme pune

- te kujdeset per femijet dhe te jete sa me e dashur me to

- te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes

-te jene korrekte dhe disponibel

📌 Ofrojme kushte te mira pune

📍 Adresa: Rezidenca Tower Bridge 3, Rruga e Dibres (prane Komisariatit nr.4)

📲📞 Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
Ju mirepresim!