Job Offers in Tirana, Profession Banakier/e dhe Kamarier/e , No Experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 23/11/2022 12:42 Post ID: 91693


Payment

By Agreement

Pozicioni
Banakier/e dhe Kamarier/e, Work Experience: No Experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga Fortuzi, Tirana, Albania - Maps
Reads 165

⏩HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te zgjeroje stafin me :

-Banakier/e

-Kamarier/e

Kriteret e kandidateve :

-Me ose pa eksperience te meparshme pune

-Te jene  etike ne pune

-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese

✅Ofrohet:

💰 Pagesa shume e kenaqshme

🍀Kushte shume te mira pune

📍Adresa: Rruga Fortuzi, 200m pa shkuar te shkolla "Jeronim De Rada"

📲Kandidatet e interesuar te kontaktojne ne numrin tone te telefonit.

📌Ju mirepresim!

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje balfin group social media managet sales agent seo specialist chemical engineer work from house fisherman assistant photographer cameraman sales analyst tax consultant cta groups selos agency bar fox it helpdesk it help desk technician demand job search in tirana human resource web designer modelling customer support customer support jobs massage job offers in luxembourg call center agent minijob job promotion communication seo specialist jobs manager hotel salaris customer support remote jobs content writer jobs security guard jobs job offers communication job offers near me for 15 year olds job vacancy luxembourg back office jobs regency casino albania content writer jobs remote call center part time jobs remote customer service jobs tirana job offers near me for 16 year olds job offers near me job offer communication it technician job description human resources jobs horeka manager project banker secretary mia spa informatic esthetician