White Dental & Aesthetics ofron mundesi punesimi per Estetiste (F) me eksperience Tirane

Oferta Pune 25/11/2022 10:19 Post ID: 91647


Pagesa 800 Euro
Pozicioni Estetiste Estetiste F, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Profesionale
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 147

⏩ White Dental & Aesthetics ofron mundesi punesimi:

👩‍💼 Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te fytyres

Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:

- Preferohet te kene eksperience te meparshme pune ne kete fushe

- Te jene korrekte dhe etike gjate punes.

- Aftesi te mira komunikuese

- Aftesi te mira te punes ne grup

Ofrohet:

💰Paga 600 Euro - 800 Euro

🍀Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites

📄Ofrohet kontrate 2-3 vjecare

💼Trajnime te vazhdueshme

📍Adresa: Sheshi Willson, Tirane

📲 Per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju mirepresim!