Auto1 Group po kerkon per zyrat e saj te reja ne Durres: Office Managment Assistant Durres

Oferta Pune 23/11/2022 21:20 Post ID: 91495


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Asistent Office Managment Assistant, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Bachelor
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Durres - Qender
Adresa Rruga 4, Durres, Albania - Harta
Lexime 170

โฉ Auto1 Group po kerkon per zyrat e saj te reja ne Durres:

๐Ÿ‘จโ€๐Ÿ’ผ Office Managment Assistant


โ–ถ๏ธ Detyrat:


๐Ÿง‘โ€๐Ÿ’ผ Menaxhimi i zyres (mikpret dhe orienton kandidatet dhe punemarresit e rinj).

๐Ÿ“‘ Menaxhimi dhe arkivimi i dokumentave te punonjesve

๐Ÿ—ƒ๏ธNdjek dhe sigurohet qe administrimi i dosjeve te personelit te jete i plote duke monitoruar plotesimin me te gjitha dokumentat e kerkuara

๐Ÿ“‚ Suporton dhe komunikon me Zyrat Qendrore (BNj), si dhe Menaxheret me qellim zbatimin e politikave ne menyren e duhur

๐Ÿ“– Ndjek procesin e nenshkrimit te kontratave individuale te punes per punonjesit si dhe zbatimin e procedurave te brendshme te kompanise ne perputhje me Kodin e Punes dhe ligje te tjera te zbatueshme

๐Ÿ’โ€โ™€๏ธ Menaxhimi i marredhenieve me furnitoret dhe porosive per nevoja te ndryshme ne zyre

๐Ÿ“„ Rregjistrimi i te dhenave (i porosive dhe faturave).

๐Ÿ“ซ Sherbime te pergjithshme te jashtme (percjellja e postes etj.)


โœ”๏ธ Kualifikimet:


๐ŸŽ“ Diplome e arsimit te larte

๐Ÿ—ฃ๏ธ Zoterim shume i mire i gjuhes italiane dhe angleze


๐Ÿ“ˆ Aftesi te shkelqyera organizative dhe koordinuese


๐Ÿ˜Š Aftesi shume te mira komunikimi dhe nderpersonale

๐Ÿ‘ทโ€โ™€๏ธ Pervoja e meparshme ne pozicione te ngjashme te pakten 2 vjet

๐Ÿ™‚ I/e afte te punoje ne skuader por edhe ne menyre individuale


๐Ÿ’ป Njohuri shume te mira te Microsoft Office


โœ… Ofrohet:

๐Ÿ“„ Kontrate e rregullte pune sipas legjislacionit ne fuqi

โœจ Mjedis energjik, i ri dhe informal

๐Ÿง‘โ€๐Ÿ’ผ Mundesi konkrete per rritje profesionale ne nje kontekst shume meritokratik dhe nderkombetar

โฒ๏ธ Orari i punes: Full-Time 09:00-18:00 nga e hena ne te premte

๐Ÿ“ Adresa: Flagship Center, kati 2-te, Durres

๐Ÿ“ฑ Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.