Big Bite kerkon te punesoje Punonjes Fast Food, 2 Kasiere - Recepsioniste dhe 3 Motorrist Tirane

Oferta Pune 24/11/2022 06:17 Post ID: 91482


Pagesa Me Marreveshje
Pozicioni Punonjes Fast Food, 2 Kasiere - Recepsioniste dhe 3 Motorrist, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal I Mesem
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Sheshi Uillson, Tirana, Albania - Harta
Lexime 116

📢 Big Bite kerkon te punesoje: 

🍔 Punonjes Fast Food

💻 2 Kasiere - Recepsioniste

🏍 3 Motorrist per shperndarje


⏩ Kriteret e kandidateve:

✅ Me ose pa eksperience te meparshme pune

🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale

😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet

📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes


⏩Ofrohet:

💸 Pagesa te kenaqshme 

⚡ Ambjent komod dhe kushte te mira pune

🏍 Motorristi mund te punoje me motorrin e tij ose te kompanise

📍 Adresa: Prane Sheshit Willson

📲📞 Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
Ju mirepresim!